Παοκ Ολυμπιακόσ : Παοκ Ολυμπιακόσ 0-1 / Paok Olympiakos 0 1 - Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς .

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για .

Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . Ολυμπιακόσ Παναθηναϊκόσ
Ολυμπιακόσ Παναθηναϊκόσ from resources.sport-fm.gr
Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για . Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός .

Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για . Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992.

Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές».

Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Παοκ Ολυμπιακόσ Î'όλεϊ / Livestreaming
Παοκ Ολυμπιακόσ Î'όλεϊ / Livestreaming from onsports.bbend.net
Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για .

Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να .

Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για . Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το .

Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές».

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Παοκ Ολυμπιακόσ 0-1 : Super League
Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για . Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές».

«ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic).

Ο ολυμπιακός είχε τη μεγαλύτερη ευκαιρία στο ματς με τον παοκ στο πρώτο 20λεπτο του ντέρμπι της τούμπας, με τον μπρούμα όμως να σημαδεύει το . «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Το metrosport.gr μετρώντας αντίστροφα για το παιχνίδι της κυριακής «ξεσκονίζει» τις πιο χαρακτηριστικές διαιτητές «σφαγές». Γνωστή έγινε η ημερομηνία του εξ' αναβολής ντέρμπι μεταξύ παοκ και ολυμπιακού για την 6η αγωνιστική της super league, με τους δύο διεκδικητές του τίτλου να . Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Ο αγώνας ήταν προγραμματισμένος για το . Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για .

Παοκ Ολυμπιακόσ : Παοκ Ολυμπιακόσ 0-1 / Paok Olympiakos 0 1 - Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς .. «ο ίνγκασον πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση στο γόνατο» (pic). Σήμερα το απόγευμα, στις 19.30 στην τούμπα, θα αναμετρηθούν δύο ομάδες με διαφορετικούς . Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το εξ αναβολής ντέρμπι για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της super league, καθώς παοκ και ολυμπιακός . Ο πρώτος τελικός στην τούμπα το 1992. Παοκ και ολυμπιακός διασταυρώνουν τα ξίφη τους στην τούμπα σ' ένα παιχνίδι με μονόπλευρο βαθμολογικό ενδιαφέρον, αφού ο «δικέφαλος του βορρά» «καίγεται» για .